video  نمایش فیلم شماره 1 video  نمایش فیلم شماره 2
شرکت آفام زرین نقش :: دارنده استاندارد ملی ایران در تولید لفاف های بسته بندی چند لایه
No result...

بسته بندی و تبلیغات

بسته بندی و تبلیغات آفام زرین

امروزه برای رساندن پیامهای تبلیغاتی از بروشور، کاتالوگ، پوستر، مطبوعات، رادیو و تلویزیون، سینما، نمایشگاه های تبلیغاتی استفاده می گردد و بسته بندی یکی از آنها است. بسته ‌بندی، لبه رقابت محصولات است. ایجاد انگیزه برای خریدار، به ویژه برای یک محصول جدید، بیش از هر چیز به کیفیت و تأثیر بصری بسته ‌بندی مربوط می‌شود.

ایجاد تمایز اولین قدم است. در مرتبه بعد، باید طرح و حجم بسته زیبا و جالب باشد و بالاخره کیفیت محصول بسیار مهم است. برای ایجاد تمایز دو عامل مهم دراختیار داریم. یکی شکل فیزیکی و یکی طرح و شکل گرافیک آن یعنی طرح و رنگ که شامل لوگو و تصویر و زمینه و حروف می‌شود. بسته بندی باید معرف محصول خود باشد.
مصرف کننده باید قادر به تشخیص ارتباط میان محصول و استفاده‌اش در اولین نگاه باشد. باید توجه داشته باشیم که رنگ‌ها سریع‌ترین و مستقیم ترین وسیله برای دستیابی به این هدف هستند. برای موفقیت در فروش لازم است که رنگ بسته‌بندی با طبیعت و اثرات محصول ارتباط نزدیک داشته باشد. بعد از این، نوبت به رنگ می ‌رسد. وقتی طوفان رنگ همه جارا فرا گرفته، چه بسا بسته‌های سیاه و سفید تمایز بیشتری ایجاد کنند. علاوه براین‌ها محصول باید ادعای جدیدی داشته باشد و مزیتی را به مشتری عرضه کند. درضمن در جوامع پیشرفته تر، به اطلاعات نوشته شده روی بسته‌ بندی‌ ها توجه دقیق تری می‌شود. هر بسته‌ای که توضیحات و مشخصات بیشتر درباره محصول و مواد تشکیل دهنده آن داشته باشد. قابل اعتمادتر است.

خبرنامه

آمار بازدید

13604
امروزامروز3
دیروزدیروز1
این هفتهاین هفته23
این ماهاین ماه30
کل روزهاکل روزها13604

تماس با ما

  • آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی جی، خیابان شماره 1، انتهای فرعی 14، پلاک 207
  • تلفن تماس :4-5724943 3-031
  • فکس: 5724942-0311
  • ایمیل: info@afamprint.com