درباره ما

شرکت تولیدی آفام زرین نقش در سال 1386 فعالیت خود را در صنعت چاپ و بسته بندی آغاز نمود . این شرکت پس از تحقیقات و برنامه ریزی های دقیق موفق به راه اندازی یک واحد تولیدی در زمینه چاپ و بسته بندی برای محصولات صنایع مختلف گردید و اکنون مفتخریم طی 1 دهه  فعالیت  به نامی آشنا در صنعت چاپ  تبدیل شده ایم . 

با وسعت تجربیات ارزشمندی که دراختیار داریم، قادر به تولید انواع محصولات بسته بندی باکیفیت بالا و مقرون به صرفه برای مشتریان خود هستیم. طراحی روز ما و ارائه خدمات به مشتریان، رضایت مندی دائمی آنان را همیشه به همراه داشته است. تیم مدیریتی و منحصر به فرد ما به علاوه ی زنجیره تامین کنندگان در غالب یک مجموعه، راحتی و اطمینان مشتریان از محصولات را تضمین می کند.

 تمرکز بر روی جزئیات

"دقت و تعهد"  در ساختار شرکت ماست. این خصوصیت ذاتی فوق العاده  شرکت در طول فعالیت حرفه ای آن باعث  غلبه بر چالش های موجود و رسیدن به کیفیت و اطمینان مورد نیاز مشتریان گردیده است.شرکت چاپ و بسته بندی آفام زرین نقش به عنوان یک شریک مطمئن برای مشتریانش راه کارهای مفید و قابل اجرا در دنیای رقابتی امروز ارائه می دهد.

ماموریت ما 

•ما نیازهای ذاتی بسته بندی مناسب مشتری را می شناسیم.
•ما با مشتریان همکاری نزدیک داریم، دائما ایده های جدید برای راه حل بهینه ارائه می دهیم.
•ما به اخلاق، ارزش ها و خلوص در کار پایبندیم.
•ما به کسانی که برای ما تامین مواد اولیه، نیرو، ... می کنند به چشم شرکای خود نگاه می کنیم و با استفاده از تخصص آنها آخرین امکانات و روشها در امر بسته بندی را در بازار ارائه می کنیم.
•ما دوستار محیط زیست هستیم و در هر کاری که انجام می دهیم تراز خود را سازگار با محیط زیست قرار می دهیم "سبز بودن" شعار ما است.

چشم انداز ما 

چشم انداز ما، ماموریت ما و خط مشی کیفیت و سیاست ایمنی مواد غذایی مارا همیشه به خاطر داشته باشید . ما محصولات خود را با توجه به نوع بسته بندی و ایمن بودن مواد غذایی در سطح داخلی و هم بین المللی طراحی و تولید می کنیم. مواد بسته بندی انعطاف پذیر تولید شده مطابق با استاندارد های بین المللی می باشد. تمام تولیدات ما با مقرون به صرفه ترین شیوه ها و بدون افت کیفیت می باشد و همیشه فراتر از انتظار شماست.